Адв. Богомил Вълев
Стара Загора
Адрес
ул. „Кольо Ганчев“ 64, 6000 Център, Стара Загора, България
Информация за контакт
Местоположение
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
Интересни места в Стара Загора
-
tbi bank
Стара Загора
-
ОТП ФАКТОРИНГ БЪЛГАРИЯ ЕАД/ОФИС СТ.ЗАГОРА/
Стара Загора
-
агенция за имоти "Мареанна"
Стара Загора
-
Тип Топ Куриер АД - ЦПУ Стара Загора
Стара Загора
-
Производство Мебели "Никол Тенчо Колев" Стара Загора
Стара Загора
Търсене на места
Последни обяви
Последни имоти в Стара Загора
Продажба
Продажба
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 кв.м
Продажба