ДСК ЛИЗИНГ
Стара Загора
Адрес
ателие 2, ул. „Иван Мирчев“ 8, 6000 Стара Загора Център, Стара Загора, България
Информация за контакт
Местоположение
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
Интересни места в Стара Загора
-
Д-р Стефанов - Нечовешки магазин
Стара Загора
-
Зъболекарски Кабинет Д-р Антон Петков Христов
Стара Загора
-
ИНДИВИДУАЛНА ПРАКТИКА ЗА ПЪРВИЧНА ДЕНТАЛНА ПОМОЩ - Д-Р ПЕТЯ ЛАЧЕВА
Стара Загора
-
Център за красота и здраве “Балис Естетик”
Стара Загора
-
Кафетерия "Карамел" / Cafeteria "Caramel"
Стара Загора
Търсене на места
Последни обяви
Последни имоти в Стара Загора
Продажба
Продажба
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 кв.м
Продажба