Хотел Сити
Стара Загора
Адрес
бул. „Свети Патриарх Евтимий“ 23, 6000 Южна промишлена зона, Стара Загора, България
Информация за контакт
Местоположение
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
Интересни места в Стара Загора
-
ATM BANK UNICREDIT BULBANK
Стара Загора
-
Бохемия23 ЕООД
Стара Загора
-
Studio Ellia
Стара Загора
-
Корнер
Стара Загора
-
Д-Р МАРИЯ МОЛОВА-ПОПОВА
Стара Загора
Търсене на места
Последни обяви
Последни имоти в Стара Загора
Продажба
Продажба
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 кв.м
Продажба