Marmaris BBQ House
Стара Загора
Адрес
кв. Опълченски, ул. „Света Богородица“ 68, 6000 Стара Загора, България
Описание
Marmaris BBQ House е ресторант в град Стара Загора, на адрес: кв. Опълченски, ул. „Света Богородица“ 68, 6000 Стара Загора, България.
За информация и контакт: +359 87 930 0234
Информация за контакт
Работно време
| Понеделник | 11:00 - 22:00 |
| Вторник | 11:00 - 22:00 |
| Сряда | 11:00 - 22:00 |
| Четвъртък Днес | 11:00 - 22:00 |
| Петък | 11:00 - 22:00 |
| Събота | 11:00 - 22:00 |
| Неделя | 11:00 - 22:00 |
Местоположение
Интересни места в Стара Загора
-
Boulevard 104
Стара Загора
-
KBC Банк България
Стара Загора
-
Хотел „Стимул“
Стара Загора
-
БИСТРО ЕЛИНА
Стара Загора
-
Мебели по поръчка Илиана Прима
Стара Загора
Търсене на места
Последни обяви
Последни имоти в Стара Загора
126 000 €
Тристаен апартамент за продажба Стара Загора Самара 1
Стара Загора / Самара 1
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток