МЕБЕЛНА КЪЩА ДЕЙЗИ
Стара Загора
Address
ул. „Генерал Иван Пашинов“ 51, 6014 Железник, Стара Загора, България
Contact Information
Location
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
More Places in Стара Загора
-
Агенция за недвижими имоти "Болеро"
Стара Загора
-
СИТИС - КАР
Стара Загора
-
Магазин за цветя Розалия
Стара Загора
-
tbi bank
Стара Загора
-
Д-р Николета Тодорова (Стоматолог)
Стара Загора
Find Places
Latest Classifieds
Latest Properties in Стара Загора
FOR SALE
FOR SALE
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 sq m
FOR SALE