Motor-Racing
Стара Загора
Адрес
Hristo Botev str., 102, 6000 Стара Загора Център, Стара Загора, България
Информация за контакт
Местоположение
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
Интересни места в Стара Загора
-
ГЛОБАЛ КОНСУЛТ
Стара Загора
-
Универсален Магазин
Стара Загора
-
Адв. Георги Георгев
Стара Загора
-
Рудимпекс ООД
Стара Загора
-
ЕМ КОНЦЕПТ
Стара Загора
Търсене на места
Последни обяви
Последни имоти в Стара Загора
Продажба
Продажба
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 кв.м
Продажба