НЕДКО БАЙКОВ
Стара Загора
Адрес
ул. „Генерал Столетов“ 37, 6003 Стара Загора Център, Стара Загора, България
Информация за контакт
Местоположение
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
Интересни места в Стара Загора
-
ВЕРЕЯ-МИДИ
Стара Загора
-
Склад Динел
Стара Загора
-
Златна Сръбска Скара При Владо
Стара Загора
-
Daris Стара Загора: Магазин за обувки
Стара Загора
-
Д-р Николета Тодорова (Стоматолог)
Стара Загора
Търсене на места
Последни обяви
Последни имоти в Стара Загора
Продажба
Продажба
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 кв.м
Продажба