"Оптимал" ЕООД, складова база
Стара Загора
Address
6006 Промишлена Зона Запад, Стара Загора, България
Contact Information
Location
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
More Places in Стара Загора
-
Am-Am for baby
Стара Загора
-
Д-р Евгени Райков
Стара Загора
-
АВЕСТА ПРИНТ
Стара Загора
-
Boutique Mon Cher by CB
Стара Загора
-
Мистрал
Стара Загора
Find Places
Latest Classifieds
Latest Properties in Стара Загора
FOR SALE
FOR SALE
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 sq m
FOR SALE