"Elinor
Стара Загора
Adres
ул. „Любен Каравелов“ 65, ет. 6 оф. 13, 6000 кв. Опълченски, Стара Загора, България
Iletisim Bilgileri
Konum
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
Daha Fazla Mekan Стара Загора
-
Д-Р ТЕОДОРА РАЙКОВА
Стара Загора
-
Кърти Чисти Извозва
Стара Загора
-
ЕГО Премиум Клуб
Стара Загора
-
Лидл
Стара Загора
-
Хотел Къща Тодорови
Стара Загора
Mekan Ara
Son İlanlar
Стара Загора Şehrindeki Son Emlak İlanları
SATıLıK
SATıLıK
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 m²
SATıLıK