ХОД Сервиз
Стара Загора
Address
База Тракийски памук, ул. „Индустриална“ 50, 6006 Южна промишлена зона, Стара Загора, България
Contact Information
Location
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
More Places in Стара Загора
-
Парк Мол Стара Загора
Стара Загора
-
ЛЕПЕНЕ И ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА СПУКАНИ АВТОСТЪКЛА за ЦЯЛАТА СТРАНА, ГЛАСМЕДЖИК ЕООД
Стара Загора
-
Ицани ООД
Стара Загора
-
Софрата на баба ти
Стара Загора
-
Адв. Елена Благоева
Стара Загора
Find Places
Latest Classifieds
Latest Properties in Стара Загора
FOR SALE
FOR SALE
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 sq m
FOR SALE