Иван Иванов
Стара Загора
Address
ул. „Индустриална“, 6006 Южна промишлена зона, Стара Загора, България
Contact Information
Location
Реклама
Място за вашата реклама
300 × 250
More Places in Стара Загора
-
Кафетерия "Карамел" / Cafeteria "Caramel"
Стара Загора
-
Студио Fantasy-Лазерна епилация, кола маска, почистване лице
Стара Загора
-
пощенски клон 4
Стара Загора
-
Мистрал
Стара Загора
-
ТМ Детски Обувки
Стара Загора
Find Places
Latest Classifieds
Latest Properties in Стара Загора
FOR SALE
FOR SALE
111 076 €
Земя за продажба Стара Загора Индустриална зона - Изток
Стара Загора / Индустриална зона - Изток
0
3967.00 sq m
FOR SALE