Многостаен апартамент Варна Окръжна Болница

  • 5 стаи,
  • 125 м2,
  • Етаж 5
Под наем

1,000 EUR

Цена/кв.м. 8.00 EUR
Особености

Идеалният дом за вашето семейство Топ локацияНай- актуалните Имоти са на https://samhome.bg Реф. Номер: 23289Отлична локация в непосредствена близост до: Лидл център, Окръжна болница.Описание на имота: Състои се от две нива, както следва:Първо ниво: коридор, просторна дневна с кухненски бокс и трапезария с излаз на остъклена тераса, баня с тоалет, перално помещение:Второ ниво: коридор, три обзаведени спални, комбинирано санитарно помещение, две остъклени тераси, маза.Изложението на имота е южно, всички електрически уреди са в  изправност. Всяка стая разполага с климатик. Обзавеждането е поръчково.Състояние: Обзаведено, актуално от приложените снимки.Сграда: Монолитно тухлено строителство, контролиран достъп, много добре поддържани общи части. САМ ХОУМ е агенция създадена от брокери с над 10 годишен опит в сферата на недвижимите имоти, нашата цел е да Ви предоставим качествено обслужване, на което ние бихме се радвали, ако сме Ваши клиенти4-х комнатной квартире, расположена на 4/5 этаже, нет лифта. Полностью южная, центральная, очень светлая и солнечная. Он расположен в районе районной больницы Св. Анны, г. Варна, . Это гостиная с тремя спальнями, двумя ванными комнатами, прачечной, тремя террасами. Столярные изделия из немецкого ПВХ. Напольное покрытие - гранит в гостиной и натуральный паркет в спальнях. Он расположен на двух уровнях, пентхаусного типа. Распределение: Первый уровень- коридор, большая гостиная с кухней и столовой, ванная комната с туалетом, прачечная, застекленная терраса. второй уровень- коридор, три спальни, ванная с туалетом, две застекленные террасы. Полностью меблирована мебелью на заказ, кондиционеры во всех комнатах, вся бытовая техника на кухне- встроенный холодильник, духовка с керамической плитой, посудомоечная машина. В стиральной машине есть стиральная машина и бойлер на 120 литров. В одной ванной комнате есть душ, в другой - ванна. Вход в здание имеет контролируемый доступ и чип, и в очень хорошем состоянии. Подходящее до 6 человек,без домашнего любимца. Рядом 50-100 м. Районная больница Святой Анны, гипермаркет Lidl, продуктовые магазины, рестораны, бары, автобусные остановки, рынок Чаталджа, а до идеального центра и Морского сада 10 минут ходьбы.

Обявата е публикувана от - СамХоум Агенция

  • Код на Обявата :
    9753401
  • Вид оферта :
    Под наем
  • Квадратура :
    125 m2
  • Етаж :
    5 от 5
  • Публикувана на:
    04/06/2022
  • Обявата е в сайта:
    663 дни
  • Тип строителство :
    Тухла - стара
Описание на имота
    Сигнализирай нередност за този имот

    Имотът е публикуван от

    СамХоум, 052 58 01 58

    САМ ХОУМ е агенция създадена от брокери с над 10 годишен опит в сферата на недвижимите имоти, нашата цел е да Ви предоставим качествено обслужване на което ние бихме се радвали ако сме Ваши клиенти!

    apartamenti.com - недвижими имоти

    Описанието и снимките, свързани с тази обява са представени от СамХоум от Варна. Apartamenti.com не дава гаранции и не поема никаква отговорност за точността и пълнотата на описанието. Моля, свържете се с СамХоум от Варна за пълни подробности и допълнителна информация.